KAMPANIA WIZERUNKOWA W GOOGLE ADS

Twoja reklama na setkach stron, w tym na Onet.pl, Interia.pl, OtoMoto.pl, Wp.pl i Youtube.com. Brzmi świetnie, prawda? Świetne są również efekty takich kampanii. Twoi klienci zobaczą reklamę na stronach, które powszechnie uważane są za pewne źródło informacji. Dzięki temu Twoja marka zostanie zapamiętana przez internautów, którzy mogą zostać Twoimi klientami.

Informuj o promocjach.

Walentynki, Black Friday, Nowy Rok i wiele więcej. Takie okazje, choć nie muszą bezpośrednio dotyczyć Twojej branży, niewątpliwie są świetnym momentem na zdobycie nowych klientów za pomocną kampanii wizerunkowych. Wiemy jak skutecznie zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki. Ciekawa grafika przyciągająca wzrok połączona z chwytliwym hasłem + informacja o rabacie, skierują na Twoją stronę wielu nowych potencjalnych klientów. #todziała

Zainwestuj w kampanię banerów graficznych w wybranych lokalizacjach.

Oczywiście rozumiemy, że niektóre działalności nie potrzebują, a nawet nie chcą klientów drugiego końca Polski. Aby w 100% spełnić oczekiwania klientów, Google umożliwia skoncentrowanie kampanii w wybranej lokalizacji, dzięki czemu możesz wskazać nam miasta, lub promień wokół lokalizacji, w którym Twoje reklamy będą wyświetlać się klientom.